درمان زخم دیابتی در منزل

16 اسفند 1399

زخم پا در افراد دیابتی بسیار شایع است و در اکثر مواقع به خاطر توزیع فشار بد در پا ایجاد می شود. پوست قسمتی که تحت فشار زیادی می باشد آسیب می بیند و در صورت پارگی پوست لایه های زیرین تحت تماس با آلودگی ها قرار می گیرد و باعث ایجاد عفونت در بافت ها و استخوان می شود.  جلوگیری از عفونی شدن زخم و بهبود هرچه سریع تر زخم پای دیابتی در اولویت اقدامات درمانی می باشد. در واقع بهتر است فرد دیابتی تا حد امکان از پای خود مراقبت کند تا دچار جراحت و زخم نشود، در صورت بروز زخم نیز بهتر است در همان مراحل اولیه توصیه های لازم جهت درمان آن را رعایت کند. پس لازم است تا با درمان بموقع و پرهیزهای تغذیه ای و جسمانی از ایجاد زخم های دیابتی جلوگیری شود و درمان زخم های دیابتی نیز به درستی انجام شود.

کمک گرفتن از شخص متخصص و با تجربه در روند درمان و بهبودی بسیار موثر است. کلینیک تخصصی دنیای زخم با کادر درمانی مجرب می تواند درمان زخم دیابتی در منزل را با تجهیزات و پانسمان های روز دنیا برای شما عزیزان انجام دهد. کادر پزشکی و پرستاری این مجموعه با دانش و تجربه بالای خود آماده ارائه خدمات به منظور درمان و بهبود زخم پای دیابتی در منزل می باشد.

کلینیک تخصصی دنیای زخم

یک پاسخ به “درمان زخم دیابتی در منزل”

  1. Vahid.f گفت:

    سلام و وقت به خبر ممنون از مطالب بسیار مفیدتون خیلی عالی بود و متاسفانه کشور ما توی آموزش ضعیف منتهی شما توی سایتتون واقعا آموزش رو ترکوندید ممنون از شما 🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

آموزش به بیماران دیابتی برای پیشگیری از زخم و کنترل دیابت
آموزش به بیماران دیابتی برای پیشگیری از زخم و کنترل دیابت
ورزش های پای دیابتی
ورزش های پای دیابتی
پای دیابتیک
پای دیابتیک